Змагалися кращі джури


4-5 травня проходив районний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної спортивної гри «Сокіл» («Джура»). Завданням змагань було фізичне, соціальне, розумове виховання української молоді на основі козацьких морально-світоглядних цінностей, формування серед молоді засад здорового способу життя засобами туризму і спорту.

Кращих джур району вітали голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, голова районної ради Григорій Угляниця, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юлія Білокінь, директор районного центру дитячої та юнацької творчості Валентина Моша, директор опорного закладу «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», депутат районної ради Сергій Мисник, депутат районної ради Лідія Різуненко, голова міжрайонного об’єднання ветеранів АТО Олександр Клюшник.

Після церемонії відкриття гри його учасникам провели екскурсію Калайдинцівським музеєм, зокрема кімнатою Захисників України.

Програма змагань була дуже насиченою. Виступали команди: «Сіроманці» опорного закладу «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей» (керівники Костюк В.В., Шостак В.Н.) «Хорти» опорного закладу «Тарандинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»( керівники Сидоренко В.І., Шафорост М.В.), «Побратими» Новооріхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівники Голуб В.М., Приходько О.А.), «Удайські козаки» опорного закладу «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» (керівники Крутій С.В., Голубенко Л.І.).

 

Участь приймали у різноманітних конкурсах, змаганнях, демонстрували свої вміння в спортивних досягненнях в «Перетягуванні линви», «Стрільбі».

Інтелектуальні вміння проявляли в конкурсах «Відун», «Добре діло». Кожен виступ конкурсу «Ватра» був наповнений духом справжнього патріотизму та козацьких традицій, любові до свого краю та Батьківщини.

У підготовці та проведенні змагань «Туристсько-спортивна смуга перешкод» та «Пластун» надав теоретичну та практичну допомогу педагогічний колектив ДЮКСОТ «Валтекс» (директор Семенюта Г.О.), у змаганнях «Рятівник» - головний лікар станції екстреної медичної допомоги Палига Ю.В., старший лікар Бондаренко О.В., фельдшер вищої категорії Сухопара В.Г. та у військовому вишколі «Впоряд» голова громадської організації «Лубенське міжрайонне об’єднання воїнів АТО» Клюшник О.В., старший офіцер запасу і кадрів Лубенського районного комісаріату Глушко Ю.О.

У нелегкій боротьбі перемогу здобула команда «Удайські козаки» опорного закладу «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» (доречі, переможці минулорічної гри).

З невеликим розривом другими стали «Сіроманці» опорного закладу «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей».

Почесне третє місце поділили команди «Побратими» Новооріхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та «Хорти» опорного закладу «Тарандинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів».

І переможці, і всі учасники гри були нагороджені грамотами відділу освіти, сім΄ї, молоді та спорту Лубенської райдержадміністрації.

Ройовий команди «Удайські козаки» Кучеренко Сергій впевнений, що перемогти у багатьох дисциплінах вдалося завдяки допомозі керівників, вірі в себе і в перемогу.

 

Закриваючи районний етап гри , до присутніх звернулася начальник відділу освіти, сім΄ї, молоді та спорту Білокінь Ю.М. У своєму виступі Юлія Михайлівна подякувала усім командам та організаторам за участь та проведення заходу, побажала нових перемог та звершень. Окремо звернулася до команди-переможниці «Удайські козаки», яка найближчими днями представлятиме Лубенський район на обласних змаганнях, директор районного центру дитячої та юнацької творчості Моша В.В. Бо справжні українці ніколи не падають духом і завжди впевнено йдуть до перемоги.

"Військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») – це захід, який сприяє відродженню українських традицій. У таких іграх ви не лише фізично гартуєтесь, але зміцнюєте свій дух, формуєте патріотичні почуття. Сьогодні, як ніколи, ми розуміємо всю важливість виховання нових поколінь сучасної української молоді у волелюбних та глибоко патріотичних традиціях, - відзначила директор районного центру дитячої та юнацької творчості Валентина Василівна. Учасники отримали багато нових знань, позитивних вражень, доторкнулися до невідомих сторінок історії України.

Директор районного центру дитячої та юнацької творчості Моша В.В. висловлює вдячність педагогічному колективу опорного закладу «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» (директор Мисник С.І.) за надану дієву допомогу в організації й проведені заходу та толерантну поведінку педагогів, а також суддям в об’єктивному та професійному оцінюванні конкурсів та завдань: Шевченко І.О., Каліману В.Б, Глущенко С.О., Голубу О.В., Чечельницькій В.І., ТкачукуС.В., Баранову А.О.,Нечипоренку М.Г., Руденко Н.І. та методисту Лубенського районного методичного центру Пильгук Н.Ю.

Погода

Освітній веб-простір Лубенського районуКорисні посилання