«ВАМ ПРОСЛАВЛЯТЬ МАЙБУТНЄ Й СЬОГОДЕННЯ»: НА ЛУБЕНЩИНІ ВШАНУВАЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНИХ ТА ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСІВ ТА ЗМАГАНЬ


    Святом освітянських здобутків можна сміливо назвати традиційний захід із вшанування переможців найрізноманітніших олімпіад, конкурсів та змагань, який пройшов сьогодні, 23 травня. Прогресивну молодь, яка успішно захистила честь району у конкурсах обласного та всеукраїнського рівнів, їхніх батьків та педагогів, усіх тих, хто розвиває і примножує потенціал учнів сьогодні вшановували у великій залі районної ради.

 

   Серед тих, хто долучився до пошанування присутніх були голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, голова районної ради Григорій Угляниця, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко, депутати районної ради Лідія Різуненко та Сергій Мисник, директор Лубенського районного центру дитячої та юнацької творчості Валентина Моша, директори шкіл. Переможців у шести номінаціях представляла директор Лубенського районного методичного центру Валентина Плішенко, а відповідні подяки і подарунки кожній групі нагороджених учнів та вчителів вручали голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, голова районної ради Григорій Угляниця, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юлія Білокінь, голова райкому профспілки працівників освіти і науки Людмила Грицаєнко.

 

      Найприємнішим святом року сьогоднішній захід назвала голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко. За її словами, це той випадок, коли вкладене в освіту втілилося у конкретні результати. «Районна влада постійно дбає про зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів, створення належних умов для навчання, занять спортом тощо. Радує, що все це належним чином оцінене дітьми та педагогами, що наші діти активні, небайдужі, цілеспрямовані. Бажаю, щоб ви були конкурентоспроможними, отримані знання належним чином використали для власного становлення та на благо рідного краю», - наголосила Тетяна Петрівна. Сьогоднішній захід став можливим завдяки плідній співпраці районної державної адміністрації з депутатським корпусом районної ради, які віднайшли можливість через Програму економічного та соціального розвитку Лубенського району на 2018 рік передбачити кошти для належного відзначення учнів.

  

    Солодкі подарунки для учнів та їх наставників надала районна організація профспілки працівників освіти і науки України (голова Людмила Грицаєнко).

      Упродовж заходу прозвучало чимало приємних слів на адресу нагороджених, їм присвятили свої виступи талановиті учні та педагоги шкіл району, а на завершення цього щирого й насправді щедрого на емоції та здобутки заходу стало колективне фото.

    Вітаємо кращих учнів району та їх педагогів!


За матеріалами сайту Лубенської районної державної адміністрації: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2022062708053841&id=1819563658303748

 

Погода

Освітній веб-простір Лубенського районуКорисні посилання