Тренінгова сесія для практичних психологів


      З 30 березня по 31 травня в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбулася тренінгова сесія для практичних психологів у рамках реалізації дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня «Психологічний супровід індивідуальної освітньої траєкторії педагогічного працівника у післядипломній освіті», яку провели тренер Яна Валеріївна Сухенко, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та особистісного розвитку ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, та координатор Віта Анатоліївна Маслова, доцент кафедри педагогічної майстерності Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського.

   У тренінгу брали участь 30 фахівців з Карлівського, Решетилівського, Хорольського, Лубенського районів і міст Горішні Плавні та Лубни.

   Фокус уваги учасників і тренерів був зосереджений на ролі та завданнях практичного психолога щодо імплементації Концепції Нової української школи, зокрема – на особливостях реалізації та супроводу індивідуальних освітніх траєкторій учнів. Програма тренінгу формувалася з урахуванням запитів, очікувань учасників, отриманих в режимі попереднього онлайн опитування. Формування спільного проблемно-тематичного поля, екопсихологічні умови, активність і зацікавленість учасників сприяли розв’язанню низки реальних проблем і запитів щодо особливостей роботи психолога в Новій українській школі.

Погода

Освітній веб-простір Лубенського районуКорисні посилання