ТОП-десятка «гарячих» подій 2012 року

1. І місце в обласному конкурсі у номінації „Хореографічне мистецтво” молодшої та старшої групи танцювального ансамблю „Грація” Оріхівської ЗШ І-ІІІ ступенів;

2. І місце на обласному конкурсі читців „Поетична зірка” посіла Канівець Таміла, учениця Литвяківської ЗШ І-ІІІ ступенів;

3. І місце в індивідуальному заліку у 18 обласних змаганнях зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді Полтавщини здобула Крутій Марина, учениця Калайдинцівської ЗШ І-ІІІ ст.;

4. Туристська група Духівської ЗШ І-ІІІ ст. виборола І місце у обласному етапі Чемпіонату України зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді серед велосипедних походів І категорії складності;

5. І місце в обласному конкурсі на кращий навчально-методичний матеріал з туристсько-краєзнавчої тематики присуджено С.Б.Яценко, вчителю Тарандинцівської ЗШ І-ІІІ ст.;

6. І місце в обласному етапі конкурсу фахової майстерності «Класний керівник року» виборола Подгайна В.О., педагог-організатор Вовчицького ліцею;

7. Підготовлено і проведено Всеукраїнський семінар для завідувачів відділеннями краєзнавства обласних центрів туризму;

8. ІІ місце в обласному конкурсі-огляді сайтів ДНЗ присуджено сайту Калайдинцівського ДНЗ «Віночок»;