Свято космонавтики у Духівській ЗШ


11 квітня у Духівській ЗШ І-ІІІ ступенів відбулося святкове засідання Тарандинцівського методичного округу, присвячене Дню космонавтики, який все людство відзначає 12 квітня. Це свято з`явилось на честь першого польоту людини в космос, воно підкреслює нестримну жагу до пізнання нового. На це засідання методичного округу були запрошені директор Лубенського районного науково-методичного центру Твердоступ М.Ю., методист Лубенського районного науково-методичного центру вчителів фізики та математики Шелег Т.В., представники від учительських колективів Тарандинцівської та Губської шкіл.

 

Всіх, хто завітав на свято, привітала директор школи Хороняк Л.В. Потім учитель астрономії Духівської ЗШ Голояд Н.В. ознайомила присутніх із цікавими відомостями про Всесвіт, показала пізнавальну презентацію про планети космічної системи. Ведучими були учні 11 класу Оропай В. і Кириловець О. Вони підготували відомості про історію заснування Всесвітнього дня авіації і космонавтики, розповіли про першого космонавта Ю.О.Гагаріна та біографію першого космонавта України Л.Каденюка. Учитель Тарандинцівської ЗШ Цурюпенко Л.В. запропонувала переглянути всім  презентацію «Україна – космічна держава».

Цікавою і пізнавальною була вікторина. Всі присутні намагалися відповідати на запитання, деякі з них викликали жваве обговорення, кожен намагався довести власну думку, посилаючись на певні джерела. Переможців нагородили призами, яскравими помаранчами, які символізували Всесвіт.

 

Свято було цікавим і  змістовним. Всі отримали неабияке задоволення. Позитивні емоції було отримано від самого заходу, від виставки наукової та художньої літератури, від учнівських малюнків і від зали, яка була прикрашена макетами  планет сонячної системи.

Погода

Освітній веб-простір Лубенського районуКорисні посилання