30 серпня відбулася серпнева конференція педагогічних працівників району


     30 серпня відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників району, де зібралися вчителі та директори шкіл, щоб підвести підсумки минулого навчального року та обговорити наступний, що вже наблизився впритул.У стінах рідної школи гостей вітав директор ОЗ «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступеня» Сергій Мисник, який нещодавно удостоївся високого звання Заслуженого вчителя України, з чим його щиро вітали виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, голова профспілкової організації голова Лубенської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Людмила Грицаєнко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Юлія Білокінь.

 

    З теплими словами вдячності звернувся до освітян Сергій Сіряченко, який привітав їх із початком нового навчального року, побажав натхнення та успіхів у нелегкій праці, а також вручив грамоту райдержадміністрації голові Калайдинцівської сільської ради Василю Гаві. Педагогічні працівники також отримали відзнаки, після чого слово взяла Юлія Білокінь, яка розповіла про успіхи й невдачі на ниві освіти Лубенщини, торкнулася рейтингу шкіл за результатами ЗНО та детально зупинилася на концепції нової української школи.

 

    Своє бачення НУШ висловила вчителька початкових класів Новооріхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Наталія Казюка, презентувавши класну кімнату, підготовлену для цьогорічних першокласників. Позитив на кожному кроці, зонування класу на куточки для певних потреб, яскраві світлі кольори, підібрані з урахуванням вимог психологів, прийняття будь-яких дитячих емоцій, а головне -  доброзичливе ставлення до дітей, - це те, чим пронизаний простір, що чекає на маленьких школярів 1 вересня. Звісно, є вимоги, прописані у документах, але найбільше залежить від людини. «Серце змін – це вчитель», - переконана Наталія Казюка, і ми цілком з нею згодні.

    Про напрацювання та досягнення педагогів та школярів розповів директор ОЗ «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступеня-ліцей» Володимир Костюк. А досягнень немало, адже школа постійно займає перші сходинки рейтингів, до неї їдуть дипломи переможців та призерів олімпіад, конкурсів, змагань. А цього року за результатами ЗНО вона упевнено лідирує серед шкіл району, зайнявши 40 місце в області серед 398.

   Багато обговорень, емоцій, приємні зустрічі та новини, нові враження - видно було, що вчителі відпочили, набралися сил та нових знань і готові нести їх учням. Сподіваємось, їхній ентузіазм не вичерпається аж до травня, адже саме від них залежить і настрій, і успішність школярів. Після перерви вчителі розпочали роботу методичних об’єднань, розділившись за напрямками.

 

Погода

Освітній веб-простір Лубенського районуКорисні посилання