Семінар-практикум директорів ЗНЗ району


26 березня 2013 року на базі Вищебулатецької ЗШ І-ІІІ ступенів з метою ознайомлення із способами профілактики синдрому емоційного вигорання відбувся семінар-практикум директорів загальноосвітніх навчальних закладів району на тему «Психологічні основи запобігання професійних стресів і професійного вигорання персоналу навчального закладу».

Знайомство з педагогічним та учнівським колективами розпочалося з презентації навчального закладу директором школи Єремієвським Ю.А. та концертом, що підготували учні школи для учасників семінару.

Практичний психолог Вищебулатецької ЗШ І-ІІІ ступенів Єремієвська Л.М. познайомила присутніх з методами психічної саморегуляції, детальніше зупинившись на аромотерапії.

Практичні психологи Бурега І.О. (Калайдинцівська ЗШ І-ІІІ ступенів), Бежан В.В. (Тарандинцівська ЗШ І-ІІІ ступенів), Єремієвська Л.М. (Вищебулатецька ЗШ І-ІІІ ступенів) та Морозенко І.М. (Вовчицький ліцей) провели для директорів шкіл тренінгові заняття  з профілактики та подолання синдрому професійного вигорання.

Семінар керівників загальноосвітніх навчальних закладів пройшов у атмосфері довіри, взаємоповаги та творчого пошуку.

Погода

Освітній веб-простір Лубенського районуКорисні посилання