Семінар працівників психологічної служби


  20 лютого 2018 року в залі засідань Лубенської райдержадміністрації відбувся семінар з теми: «Психопрофілактика та просвітницька робота практичного психолога з батьками дітей молодшого шкільного віку (навчальні та поведінкові труднощі)» для практичних психологів та соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти Лубенського району та Засульської сільської ради.

   Методист методичного кабінету Засульської сільської ради Лісна Світлана Григорівна ознайомила присутніх із організаційними питаннями запровадження Концепції Нової української школи у закладах загальної середньої освіти І ступеня.

 

  Бежан Валентина Василівна, практичний психолог Тарандинцівської ЗШ І-ІІІ ступенів, висвітлила питання роботи практичного психолога з батьками в період впровадження Концепції Нової української школи.

   Практичний психолог Вовчицького ліцею Морозенко Ірина Миколаївна презентувала цикл занять з батьками 1-2 класів «Ростемо разом» та провела цікаве заняття з елементами тренінгу «Як отримати задоволення від виконання навчальних та розвивальних завдань із дитиною». Ірина Миколаївна поділилася досвідом щодо створення «Квітки успіху» для підвищення самооцінки молодших школярів.

 

     Під час засідання круглого столу з теми: «Ефективні форми роботи з сім’єю» учасники обмінялися досвідом, обговорили особливості роботи працівників психологічної служби з батьками та виробили рекомендації щодо розглянутих на семінарі питань.

 

 

За матеріалами сайту: http://zasvidosv.kl.com.ua/2018/02/20/seminar-pracivnikiv-psixologichnoї-sluzhbi/

 

Погода

Освітній веб-простір Лубенського районуКорисні посилання