Семінар-нарада « Сокіл»(«Джура»)


 

     28 березня 2018 року відбулася семінар-нарада по організації та проведенні районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») для керівників шкільних роїв, відповідальних за проведення та суддів районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

 

  У проведенні семінару взяли участь директор Лубенського РМЦ Плішенко В.П., директор Лубенського РЦДЮТ, директор опорного закладу «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», учитель захисту Вітчизни Крутій С.В. Учасники обговорили Типові правила та умови проведення змагань і конкурсів шкільного, І (районного (міського), ІІ (обласного та Київського міського) і ІІІ (Всеукраїнського) етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (наказ УДЦТКУМ від 20.02.2018 № 15-А) та умови проведення і особливості організації кожного етапу гри під час районних змагань. Під час семінару були детально обговорені питання щодо виконання всіх нормативних документів з організації конкурсної програми Гри з урахуванням нових вимог.

   Кожен учасник висловив свої побажання щодо організації вищевказаного заходу, на основі яких були прийняти компромісні рішення.

 

Погода

Освітній веб-простір Лубенського районуКорисні посилання