Семінар керівників дошкільних навчальних закладів


30 квітня на базі Оріхівського ДНЗ «Калинонька» відбувся семінар для керівників дошкільних навчальних закладів з теми «Використання інформаційно-комунікативних технологій у дошкільних закладах, відповідно до програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт».

 

Завідувач О.В. Хруленко презентувала роботу навчального закладу та познайомила з напрямками роботи, що сприяють вирішенню проблем з даної теми, провела ділову гру по організаційній роботі з питань використання інформаційно – комунікативних технологій у дошкільних закладах.

Практична частина семінару була представлена вихователем дошкільного закладу Остапенко В.О. на занятті «І у полі,  і у лузі ми природі вірні друзі», на якому діти познайомилися з рослинним та тваринним світом, розширили свої уявлення про ліс та правила поведінки у ньому, вчилися визначати ознаки природи. Дошкільнята з цікавістю розглядали слайди на комп’ютері із зображенням картин  весняної природи, слухали розповідь вихователя, декламували вірші, із задоволенням виконували колективну роботу з аплікації.

Продовженням семінару був круглий стіл, де учасники обмінювались досвідом роботи по впровадження програми «Впевнений старт». Завідувач  Кучеренко О.С. ознайомила присутніх із ходом виконання  програми «Впевнений старт» у Войнихівському дошкільному закладі, розповіла про досягнення та діяльність педагогічного колективу у цьому напрямку.

Григор’єва Н.О., вихователь Пісківського  дошкільного навчального закладу «Лісова казка», яка брала участь у роботі Всеукраїнського науково – методичного семінару «Інноваційні технології в дошкільній освіті України: дитина у комп’ютерно-ігровому середовищі», розповіла про систему роботи щодо використання комп’ютерно-ігрового середовища як засобу розвитку дитини, ознайомила з навчально-розвиваючими  комп’ютерними іграми, які доцільно використовувати у роботі з дітьми дошкільного віку.

Учасники семінару, обговоривши всі питання, виробили такі рекомендації:

1. Заняття з дітьми будувати  на ігрових методах і прийомах, які дозволять дітям та цікавій, доступній формі отримувати знання.

2.  Навчальні заняття з комп’ютерної грамотності будувати на основі поступового занурення дошкільнят в навчальні теми, що сприятиме ефективному і міцному оволодінню знаннями.

3. Використовувати комп’ютерні ігри та вправи для стимулювання творчої активності дітей.

Погода

Освітній веб-простір Лубенського районуКорисні посилання