Районний фестиваль освітянської творчості «Культура в освіті»


27 березня  вперше відбувся районний фестиваль освітянської творчості «Культура в освіті». Із вдалим стартом учасників фестивалю привітали високі гості свята: В.В. Куксань, заступник голови Лубенської районної державної адміністрації, Є.І. Яковченко, заступник голови Лубенської районної ради, вони передали всім присутнім вітання від голови Лубенської районної державної адміністрації В.М. Алексєєнка та голови Лубенської районної ради О.І. Дядечка. Поважні гості свята: Ю.М. Білокінь, начальник відділу освіти РДА та Л.В. Пазенко, начальник відділу культури РДА  наголосили на важливості проведення подібних заходів.

         115 учасників із 22 загальноосвітніх навчальних закладів району та з 3 дошкільних навчальних закладів подарували глядачам незабутні хвилини творчої насолоди. Переповнена зала районного будинку культури ще не бачила такої кількості талановитих людей, які працюють у навчально-виховних закладах Лубенщини. Учасники дійства довели, що вчитель, який працює з дітьми, повинен вміти все: і співати, і декламувати, і, як добрий наставник, бути зразком для своїх вихованців.

         Зі словами вдячності до освітян звернулася голова районної організації працівників освіти і науки України Л.І. Грицаєнко, яка виступила організатором, учасником та натхненником фестивалю. Вона наголосила на тому, що кращі номери будуть ще раз продемонстровані на міськрайонному фестивалі, який відбудеться в травні цього року.

         Всі учасники отримали цінні подарунки. Свято відбулося за сприяння районної організації профспілки працівників освіти і науки України (голова Грицаєнко Л.І.).

Погода

Освітній веб-простір Лубенського районуКорисні посилання