Продовжується впровадження моделі громадсько-активної школи


      Вже кілька років поспіль Новооріхівська ЗШ І-ІІІ ступенів працює над впровадженням нової управлінської технології – трансформацією звичайної школи у громадсько-активну. Цьогоріч педагогічний колектив розпочав роботу над новими стандартами: «Залучення батьків» та «Соціальна інклюзія».

     29 березня 2018 року директор Лубенського районного методичного центру Плішенко В.П. та завідуюча психолого-медико-педагогічною комісією Кривенко С.А. завітали у навчальний заклад з метою науково-методичного супроводу впровадження вищевказаних стандартів.

 

    Кривенко С.А. зустрілася з класним керівником 1 класу, де навчається Гордієнко Б. (учень з особливими потребами) Калюгою Л.А., асистентом учителя в інклюзивному класі Таратутою Н.М. та практичним психологом школи Мартосенко С.І. Вони обговорили практичні питання соціальної інклюзії в закладі.

   Валентина Панасівна наголосила, що від того як організована і робота з батьками учнів у освітньому закладі значною мірою залежить успішність процесу навчання і виховання дітей. Вона нагадала про алгоритм впровадження і особливості оцінювання кожного міжнародного стандарту ГАШ, надала методичні рекомендації щодо тематики та форм організації роботи з батьками.

 

   Була організована цікава робота в групах. Педагоги обговорили результативність вже задіяних ресурсів по залученню батьків до співпраці зі школою та внесли пропозиції щодо пожвавлення діяльності закладу у цьому напрямку.

  Результатом роботи стали дієві пропозиції щодо покращення співпраці педколективу із батьківською громадськістю.

Погода

Освітній веб-простір Лубенського районуКорисні посилання