Працює школа молодого вчителя


     Чергове засідання школи відбулося 20 лютого на базі опорного закладу «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» та Березотіцької ЗШ І-ІІІ ступенів.

  Основною метою заходу було створення умов для професійного зростання, розкриття творчого потенціалу та компетентності молодих спеціалістів.

 

    У засіданні школи зростання молодого вчителя взяли участь учителі інформатики Духівської ЗШ І-ІІІ ступенів Корсун Л.П. та Новооріхівської ЗШ І-ІІІ ступенів Лупинос О.С., учитель історії ОЗ «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Пирогова Ю.І. та учитель фізичної культури Хорошківської ЗШ І-ІІІ ступенів Романенко Р.В.

     До своєї творчої майстерні запросили вчителі ОЗ «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Карпенко Л.В. - історія, Шостак В.М. - фізична культура та Березотіцької ЗШ І-ІІІ ступенів Хомик М.М. – інформатика, Ничипорчук Т.М. – початкові класи.

 

   Досвідчені наставники підготували для молодих колег уроки, які вражали рівнем підготовки та доцільністю використання інноваційних технологій.

   Після роботи у творчій майстерні молоді спеціалісти мали змогу отримати індивідуальні консультації і познайомитися з досвідом роботи вчителів-наставників. Методисти Лубенського РМЦ Пилипенко А.В. та Пильгук Н.Ю. надали поради та настанови щодо подальшої роботи.

    Засідання дало молодим спеціалістам не тільки базу для саморозвитку, а й нових наставників, впевненість у собі, у своїх творчих силах, зміцнило віру в те, що цілеспрямованій людині підкоряються будь-які вершини.

Погода

Освітній веб-простір Лубенського районуКорисні посилання