Науково-практичний семінар учителів математики


20 березня на базі Березотіцької ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся районний науково-практичний семінар учителів математики на тему: «Розвиток критичного мислення учнів на уроках математики як важливий елемент продуктивної технології навчання».

Із вітальним словом до гостей звернулася директор школи Юлія Олександрівна Рак. Учні Березотіцької ЗШ І-ІІІ ступенів презентували свій навчальний заклад, подарували учасникам семінару пісні і танці, віршовані привітання, адресовані вчителям математики. Щире захоплення в гостей викликав виступ екологічного театру «Чисте довкілля».

З роботою шкільного методичного об’єднання природничо-математичного циклу ознайомила учасників семінару заступник директора із НВР Любов Іванівна Третяк.

Подальша робота проходила під керівництвом методиста Лубенського районного науково-методичного центру Тетяни Василівни Шелег, яка розповіла вчителям математики про особливості застосування продуктивної технології навчання. Майстер-клас на тему: «Визначення об’ємів геометричних фігур» із застосуванням прийомів критичного мислення як важливого елементу продуктивної технології навчання продемонструвала в 11 класі учитель Березотіцької ЗШ І-ІІІ ступенів Кагарлицька Світлана Борисівна.

Формування інтересу в учнів до вивчення точних наук починається ще в початковій ланці освіти. І відбувається це не тільки під час уроків математики, а й у позакласній роботі. Підтвердженням стало засідання  клубу юних математиків «Кенгуру», яке провела Тетяна Петрівна Симончук. Під час заняття школярі здійснили уявну мандрівку до Австралії, розв’язували цікаві завдання, довідалися про історію виникнення конкурсу «Кенгуру», інсценізували задачі та шукали відповіді на питання, поставлені в них.

Також Шелег Т.В. ознайомила учителів математики із особливостями проведення моніторингу з математики та державної підсумкової атестації учнів 9 та 11 класів у 2012-2013 навчальному році. Усі учасники семінару отримали детальні методичні рекомендації щодо шляхів упровадження продуктивної технології навчання на уроках математики.

Під час засідання круглого столу гостями було відзначено високий рівень підготовки та проведення семінару, дружню, доброзичливу атмосферу, що панувала в Березотіцькій ЗШ І-ІІІ ступенів під час його роботи. Учителі математики висловили переконання, що отримали багато корисної інформації, яку використають у своїй подальшій роботі.

Погода

Освітній веб-простір Лубенського районуКорисні посилання