Науково-методичний семінар для вчителів 1-х класів


16 лютого 2018 року на базі ОЗ «Засульська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» відбувся науково-методичний семінар для вчителів 1-х класів та заступників директорів закладів загальної середньої освіти, присвячений особливостям підготовки вчителя до впровадження Державного стандарту початкової освіти в 2018/2019 навчальному році.

 

У роботі науково –методичного семінару «Дидактико-методичний супровід компетентнісно-орієнтованого навчання в початковій школі» взяли участь методисти з питань початкової освіти, заступники директорів ЗНЗ, ОЗ та вчителі 1-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Лубенського, Миргородського, Хорольського районів, м.Лубен та Засульської сільської ради. Учасників семінару привітали Лелюх Володимир Миколайович, директор департаменту зі зв’язків з громадськістю видавництва «Ранок», Онопрієнко Оксана Володимирівна, завідувач відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України, Цепова Ірина Вікторівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики викладання філологічних дисциплін у початковій школі ХНПУ ім. Г.С.Сковороди, учитель початкових класів, завідувач кафедри інноваційних технологій початкової освіти ХЛ №141.

О. В. Онопрієнко, завідувач відділу початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України поінформувала про актуальні питання впровадження в новій українській школі та приділила особливу увагу компетентнісно–орієнтованому навчанню першокласників.

 

І.В.Цепова, автор близько 200 робіт, пов’язаних з методикою навчання письма дошкільників та учнів 1-х класів і розвитком зв’язного мовлення молодших школярів, співавтор конкурсного підручника з навчання грамоти розповіла учасникам семінару про упровадження інтегрованого підходу в процесі навчання грамоти першокласників.

 

Семінар пройшов на високому науково-методичному рівні, а спілкування авторів з його учасниками було цікавим і змістовним.

 

Погода

Освітній веб-простір Лубенського районуКорисні посилання