Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи


22 березня 2013 року відбулася чергова нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів району.

На нараді були присутні голова районної державної адміністрації В.М.Алєксєєнко та начальник відділу освіти Лубенської районної державної адміністрації Ю.М.Білокінь, директор Лубенського районного науково-методичного центру М. Ю. Твердоступ, провідний спеціаліст відділу освіти Лубенської районної державної адміністрації І.М.Леоненко, методисти Лубенського районного науково-методичного центру Н.Ю. Пильгук, Л.П.Шевченко, І.В.Захарченко, В.П.Плішенко, заступники директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів району І-ІІІ ступенів, директори шкіл І-ІІ ступенів.

На нараді розглядалися наступні питання:

1. Про хід підготовки учителів району до атестації у 2013 році.

2. Про підсумки проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

3. Про підсумки участі ЗНЗ району у конкурсах-оглядах театральних та художніх колективів.

4. Про підсумки проведення районного конкурсу «Класний керівник року-2013».

5. Різне.

Марина Юріївна Твердоступ у своєму виступі проаналізувала відвідані уроки вчителів, що атестуються у 2013 році та назвала недоліки, які мали місце під час їх проведення.

Юлія Михайлівна Білокінь звернула увагу на дотримання членами шкільних атестаційних комісій «Типового положення про атестацію педагогічних працівників» (наказ МОН № 930 від 06.10.2010) вимог щодо відповідності педагогічних категорій вчителів, що атестуються.

Людмила Петрівна Шевченко у вигляді презентації проаналізувала результативність участі учнів району у І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. 

Валентина Панасівна Плішенко висловила подяку адміністраціям шкіл за участь у конкурсах-оглядах театральних та художніх колективів та назвала переможців районного та обласного рівня. Вона повідомила також про результати участі вчителів району у районному, обласному етапах Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року-2013» та повідомила заступникам директорів про переможця заключного етапу Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року-2013», вчителя Вовчицького ліцею Подгайну Валентину Олександрівну. Валентина Панасівна наголосила присутнім на підготовці та проведенні фестивалю Євроклубів у травні на базі Войнихівської ЗШ І-ІІІ ступенів.


Погода

Освітній веб-простір Лубенського районуКорисні посилання