Мама, тато, я – спортивна сім’я


     31 березня 2018 року в м. Полтава відбувся обласний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я», який традиційно проводить Полтавський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на чолі з Л.М. Калаптуровською.

   26 сімей із усіх куточків області взяли участь у цьому заході. Лубенський район представляли сім’ї Криворучків та Шостаків. Мами – Шостак Юлія та Круглякова Світлана, тата – Шостак Роман та Криворучко Максим та їх діти Шостак Анастасія (2 кл.) та Криворучко Назар (1 кл.) – учні ОЗ «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей».

 

   Сім’ї змагалися у 4 комбінованих естафетах і продемонстрували злагоджені дії та високі результати.

    З’явилося бажання підтримати такий вид занять спортом – сімейний, оскільки він сприяє гармонійному розвитку відносин й активному відпочинку в колі родини.

    Дякуємо начальнику відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Лубенської райдержадміністрації Ю.М. Білокінь, директору опорного закладу «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» В.В. Костюку за ініціативність та всебічну підтримку; Лубенській районній організації ВФСТ «Колос» АПК України за фінансову підтримку.

 

 

Погода

Освітній веб-простір Лубенського районуКорисні посилання