Мацківська зірочка


Кажуть, що талант дається людині Богом. Обдарування можна й розвивати щоденно невсипущою працею. Талановиті діти – майбутній цвіт нації, інтелектуальна еліта, гордість і честь України, її світовий авторитет.

Саме таким є Мацур Сергій, учень Мацківської ЗШ І-ІІІ ступенів,  який став переможцем ІІІ (обласного) етапу та ІV етапу ХVІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з основ економіки, де отримав диплом ІІ ступеня в місті Тернополі 24-28 березня 2013 року.

Кожного року, починаючи з молодших класів, він брав участь у предметних олімпіадах з математики, фізики, економіки, здобуваючи призові місця:  І місце у районному етапі учнівських олімпіад з фізики і економіки, ІІ місце – з математики, ІІІ місце – з правознавства. У математичному конкурсі ім. М.В. Остроградського зайняв І місце та взяв участь у обласному етапі конкурсу, потрапивши в десятку кращих.

Сергій бере активну участь у художній самодіяльності, пише вірші; енергійний, дотепний, відзначається  логічною пам’яттю, виявляє значну самостійність у думках і поведінці. Він відповідальний, старанний у навчанні, активний у всіх шкільних справах, хоче бути сильною людиною, тому досягши своєї маленької мети, ставить собі мету наступну, складнішу, і в такий спосіб піднімається до вершин успіху.

Велика заслуга у підготовці переможця належить учителю економіки Раку Сергію Павловичу, який не тільки навчає учня, а й всебічно розвиває та допомагає реалізувати себе в житті.

Погода

Освітній веб-простір Лубенського районуКорисні посилання