Конкурс «Лінгвістичне краєзнавство»


    21 квітня 2018 року на факультеті філології та журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка відбувся ІІ (підсумковий) етап регіонального творчого конкурсу «Лінгвістичне краєзнавство» для учнів закладів середньої освіти Полтавської області. Свій творчий доробок у жанрі есе презентували учні Глобинського, Лубенського та Лохвицького районів Полтавщини, а також м. Полтави. Журі, до складу якого ввійшли викладачі кафедри української мови, за підсумками двох етапів визначило переможців.

      Диплом ІІ ступеня за виявлений творчий потенціал, вдумливу роботу зі словом, закоханість в українську мову й любов до рідного краю отримала Кедь Катерина (учениця 11 класу опорного закладу «Вовчицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей імені В. Ф. Мицика Лубенської районної ради», учитель-консультант Ляшенко Наталія Миколаївна, учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, старший учитель) за роботу «Декомунізація» у Лубнах».

     Від організаторів конкурсу переможці й учасники отримали пам'ятні подарунки та сертифікати. А грамотами й подяками за натхненну працю в царині українського Слова, високий професіоналізм і творчий потенціал нагороджено також учителів-консультантів переможців конкурсу.

      Пишаємося нашими конкурсантами, зичимо їм натхнення на подальші наукові й творчі звершення!

Погода

Освітній веб-простір Лубенського районуКорисні посилання