Готуємося до ДПА


     22 травня 2018 року відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів математики, на якому було розглянуто питання завершення підготовки до державної підсумкової атестації з математики, результати участі шкіл району у Всеукраїнському та Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру», використання освітнього онлайн середовища Міксіке .

    Методист Яловець В.Ю. детально розповіла про проведення ДПА з математики у 9 класі в цьому навчальному році та особливості проведення ДПА з математики у 11 класі. Наголосила на важливості участі дітей у математичних конкурсах, зокрема, і в «Кенгуру», запропонувала ширше залучати вчителів, учнів для роботи в освітніх середовищах, таких як Міксіке, що надає можливість вчителям, учням і батькам створювати та використовувати онлайн-колекцію навчальних матеріалів, створених спільними зусиллями педагогів – учасників проекту.

   Також освітнє онлайн середовище Міксіке дозволяє організовувати та проводити навчальні змагання серед учнів школи, між учнями різних шкіл області або країни, і між школами різних країн Європи. Прангліміне - змагання з усного математичного рахунку в режимі онлайн, яке проводиться на освітньому сайті Міксіке. Змагання Прангліміне та робота з інтерактивними вправами для закладів загальної середньої освіти України проводяться безкоштовно .

   Учасники засідання методичного об’єднання поділилися досвідом участі в математичних конкурсах .Учителі зацікавилися запропонованим онлайн середовищем Міксіке для організації змагань Прангліміне, вікторин, конкурсів тощо.

Погода

Освітній веб-простір Лубенського районуКорисні посилання