Ефективні методи роботи класного керівника з батьками


    30 березня 2018 року директором Лубенського РМЦ Плішенко В.П. та психологом ОЗ «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Морозенко І.М. був проведений семінар з елементами тренінгу «Ефективні методи роботи класного керівника з батьками». Плішенко В.П. наголосила, що від того як організована і реалізована робота з батьками учнів у освітньому закладі значною мірою залежить успішність процесу навчання і виховання дітей. Валентина Панасівна зауважила, що обласний Департамент освіти відмічає певне звуження останнім часом діяльності освітніх закладів із сім’ями учнів. Батьки також ухиляються від виконання свого безпосереднього обов’язку, що призводить до дитячої ізольованості, пошуку різних (в т. ч. небезпечних) шляхів розв’язання дитячих/підліткових проблем, уникнення реальності. Вона назвала найбільш типові для шкіл району форми організації роботи з батьками, вказала на деякі недоліки, подала ідеї щодо нових підходів до цього напрямку роботи класних керівників.

 

   Ірина Миколаївна розповіла про психічні особливості дітей з агресивною поведінковою реакцією і її причини, провела цікаве заняття з елементами тренінгу щодо типів батьків та вироблення правильної лінії поведінки у складних ситуаціях, ознайомила присутніх із способами захисту власного емоційного стану і вмінням приглушувати негативні емоції співрозмовника під час конфлікту.

  Учасники обмінялися досвідом та обговорили особливості роботи класних керівників з батьками під час засідання круглого столу з теми: «Ефективні форми роботи з сім’єю».

Погода

Освітній веб-простір Лубенського районуКорисні посилання