День України у Калайдинцівській школі


   Виставка сімейної творчості та сімейних реліквій, майстер-класи з найрізноманітніших видів мистецтва, ярмарок українських страв, колективне віршування – ось лише частина програми патріотичного заходу, який 9 лютого пройшов у стінах опорного закладу «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Ф.Д.Рубцова». Свято єднання і краси, яке бере початок з 2005 року, традиційно відбувається саме у період святкування нашою країною низки визначних дат, пов’язаних з подіями державотворення. Цього року захід «Україна починається з тебе» об’єднав справжніх патріотів, талановиту і творчу молодь: учнів як Калайдинцівської, так і сусідніх шкіл – Тарандинцівської, Новаківської, Духівської, Ісківецької - дітей, яким будувати майбутнє держави, батьків, педагогів, а також гостей, серед яких голова райдержадміністрації Тетяна Петрівна Качаненко, голова районної ради Григорій Миколайович Угляниця, народний депутат України Руслан Дмитрович Богдан, депутат обласної ради Сергій Андрійович Соловей, сільський голова Калайдинцівської сільської ради Василь Олексійович Ґава, депутати районної ради Лідія Іванівна Різуненко і Тетяна Андріївна Гребінник, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юлія Михайлівна Білокінь, директор Лубенського районного методичного центру Валентина Панасівна Плішенко, представники районної ради та райдержадміністрації.

  «Починати потрібно і з себе, із свого ставлення до справи, із своїх вчинків і переконань, із свого бажання зробити життя у країні кращим. Україна починається з кожного із нас», - так розпочав урочисту частину святкового дня директор навчального закладу, депутат районної ради, голова постійної комісії районної ради з питань соціальної сфери та соціального захисту населення Сергій Іванович Мисник. Це свято покликане виховати у молоді не лише повагу до історії і традицій, але й прищепити почуття відповідальності за сьогодення і майбутнє. Так, за словами Сергія Івановича, у минулому році частину коштів, зібраних під час проведення ярмарки спрямували для придбання книг у Мар’їнську школу. У цьому році теж планують використати певні кошти для благодійності.

     Про те, що потрібно бути єдиним цілим, не цуратись одне одного, адже разом вдається втілювати в життя актуальні для розвитку молоді задуми, говорив і сільський голова Калайдинцівської сільської ради Василь Ґава, а прикладом такої співпраці є взаємозв’язок очільника громади зі школою. На розвиток навчального закладу з сільського бюджету було, за словами директора, спрямовано у минулому році 700 тис. грн.

 

  Всі виступаючі з гордістю і піднесенням згадували славну минувшину держави, а пісні, гумор, вірші, що лунали з вуст підростаючого покоління зі сцени опорного закладу, вкотре довели, що традиції українського народу – безсмертні, вони в серцях, у думках молоді, в кожному з нас.

 

 Голова райдержадміністрації Тетяна Петрівна Качаненко подякувала присутнім поважним гостям за всебічне розуміння і підтримку ініціатив районної виконавчої влади та місцевих громад. Крім того, вона відзначила подяками райдержадміністрації лауреата конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України» Настю Білик та її маму.

  Звертаючись до учнів, голова районної ради Григорій Угляниця висловив сподівання, що талановита і творча молодь, реалізовуючи свій потенціал, матиме гідну підтримку з боку держави, працюватиме самовіддано на своїй землі, примножуватиме, розвиватиме її багатства, пишаючись тим, що живе і працює в Україні.

Юлія Михайлівна Білокінь, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, відзначила обласними грамотами переможців ІІ туру Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» - пошукові загони ОЗ «Калайдинцівська ЗШ І-ІІІ ст.» та їх керівників Грозу Л.В., Сичову В.Г., Десятник Т.В., Андреєву О.В., Нечипоренка М.Г., Сліпич В.Б.

Свято закінчилося проведенням флешмобу за участі учнів школи, який налаштував присутніх на хвилю піднесеного патріотичного настрою.

За матеріалами сайтів Лубенської районної ради та ОЗ «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів»

 

Погода

Освітній веб-простір Лубенського районуКорисні посилання