Новини

Вітаємо переможців

Додано 12.02.2018

  Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, який відбувся 9-10 лютого у м. Полтаві.

Читати далі

"Олімпійське лелеченя"

Додано 07.02.2018
Image Title

      06.02.2018 року на гірськолижній базі "Сорочин Яр", с. Петрівка Диканського району відбувся відкритий спортивно-масовий захід з популяризації зимових видів спорту для дітей "Олімпійське лелеченя" у Полтавській області.

    Лубенський район представляла команда опорного закладу "Вовчицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей імені В.Ф. Мицика Лубенської районної ради Полтавської області".

Читати далі

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ

Додано 06.02.2018
Image Title

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Читати далі

З перемогою

Додано 05.02.2018
Image Title

     З перемогою у очному етапі обласного туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу» у секції «Музеї літературного профілю», який походив 30-31 січня цього року у Полтавському обласному центрі туризму і краєзнавства учнівської молоді, вітаємо Павленко Наталію, ученицю 11 класу опорного закладу «Тарандинцівська ЗШ І-ІІІ ступенів» та її керівника Яценко Світлану Борисівну!

Читати далі

Вітаємо Анастасію Білик

Додано 31.01.2018
Image Title

      Вітаємо Анастасію Білик, ученицю 9 класу Духівської ЗШ І-ІІІ ступенів за ІІ місце у третій віковій групі у конкурсі дитячої творчості Полтавської області «Яскраві діти України» у рамках Міжнародного фестивалю SANREMOJUNIOR, який відбувся 27 січня у Полтавському міському будинку культури.

Читати далі

Дебати – 2018

Додано 31.01.2018
Image Title

   30 січня у приміщенні Лубенської районної державної адміністрації відбувся І районний тур інтелектуальної гри «Дебати». Це командна гра, яка проводиться з метою підтримки обдарованих дітей, розвитку в учнів лінгвістичних, інтелектуальних і соціальних навичок та умінь, здібностей вести переговори та дискусію.

Читати далі

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ ОЛІМПІАДИ

Додано 30.01.2018
Image Title

   Вітаємо переможця ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології Горбатенка Сергій , учня 9 класу Жданівського НВК, який виборов ІІІ місце (учитель Тютюнник Оксана Леонідівна).

Читати далі

Змагаються волейболісти

Додано 29.01.2018

     Згідно з графіком проведення змагань районної Спартакіади школярів у 2017/2018 навчальному році 26 січня у спортивному залі опорного закладу «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» відбулися фінальні змагання з волейболу серед юнаків 2001-2002 років народження.

Читати далі

Вітаємо переможців ІІ (обласного) туру Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна»

Додано 23.01.2018
Image Title

          за напрямом «Із батьківської криниці» - краєзнавчо-пошукову групу «Берегиня» опорного закладу «Калайдинцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ф.Д. Рубцова» Лубенської районної ради за роботу «Перлини фольклору у творчості К.М. Сементовського (керівники Сичова В.Г., Гроза Л.В.)

Читати далі

Навчалися інформатики та молоді спеціалісти

Додано 16.01.2018
Image Title

    15 січня 2018 року на практичний семінар зібралися вчителі інформатики та молоді спеціалісти закладів загальної середньої освіти Лубенського району, який проводила керівник районного методичного об’єднання учитель опорного закладу «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Десятник Т.В.

Читати далі

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 90 91 »

Погода

Освітній веб-простір Лубенського районуКорисні посилання