Новини

Методичне об’єднання вчителів- совесників «Компетентнісне читання – крок до успіху»

Додано 02.04.2018
Image Title

  29 березня 2018 року відбулося методичне об’єднання вчителів української мови та літератури, російської мови та зарубіжної літератури закладів загальної середньої освіти Лубенського району, на якому розглядалося питання «Формування функціональної грамотності школярів щодо читання».

   Пилипенко А. В., методист Лубенського районного методичного центру, ознайомила учасників засідання з особливостями впровадження технології швидкісного читання, використання інтернет - сервісів для розвитку навичок читання.

Читати далі

Всесвітній день води

Додано 02.04.2018
Image Title

   Щорічно у кінці березня відзначається Всесвітній день води, започаткований Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році з метою привернення уваги до проблем, пов’язаних з водними ресурсами нашої планети.

Читати далі

Ефективні методи роботи класного керівника з батьками

Додано 02.04.2018
Image Title

        30 березня 2018 року директором Лубенського РМЦ Плішенко В.П. та психологом ОЗ «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» Морозенко І.М. був проведений семінар з елементами тренінгу «Ефективні методи роботи класного керівника з батьками». Плішенко В.П. наголосила, що від того як організована і реалізована робота з батьками учнів у освітньому закладі значною мірою залежить успішність процесу навчання і виховання дітей. Валентина Панасівна зауважила, що обласний Департамент освіти відмічає певне звуження останнім часом діяльності освітніх закладів із сім’ями учнів.

Читати далі

Продовжується впровадження моделі громадсько-активної школи

Додано 30.03.2018
Image Title

     Вже кілька років поспіль Новооріхівська ЗШ І-ІІІ ступенів працює над впровадженням нової управлінської технології – трансформацією звичайної школи у громадсько-активну. Цьогоріч педагогічний колектив розпочав роботу над новими стандартами: «Залучення батьків» та «Соціальна інклюзія».

Читати далі

Семінар-нарада « Сокіл»(«Джура»)

Додано 30.03.2018
Image Title

    28 березня 2018 року відбулася семінар-нарада по організації та проведенні районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») для керівників шкільних роїв, відповідальних за проведення та суддів районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Читати далі

Стартувала друга очна сесія навчання учителів початкових класів

Додано 30.03.2018
Image Title

    26,27,28 березня 2018 року на базі ОЗ «Засульська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія» розпочалася друга очна сесія підвищення кваліфікації вчителів початкової школи Лубенського району та Засульської сільської ради, які навчатимуть учнів перших класів за новим Державним стандартом початкової загальної освіти у 2018/2019 навчальному році.

Читати далі

Розвиток критичного та креативного мислення як актуальних навичок ХХІ століття

Додано 28.03.2018
Image Title

       27 березня 2018 року на базі опорного закладу «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» проведено тренінг «Розвиток критичного та креативного мислення як актуальних навичок ХХІ століття» для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти за участю Бондар Т.О.,кандидата філософських наук, доцента кафедри філософії і економіки освіти ПОІППО ім..М.В.Остроградського та Токаренко Н.М., методиста кафедри педагогічної майстерності ПОІППО ім..М.В.Остроградського.

Читати далі

У рамках обміну досвідом

Додано 23.03.2018
Image Title

    22 березня 2018 року відбулася зустріч освітян Лубенського району з колегами Полтавської загальноосвітньої школи №24. Захід організовано Лубенським районним методичним центром (методист Л.С.Гайдай), з метою ознайомлення з передовим педагогічним досвідом щодо впровадження здоров’язберігаючих технологій.

У ході візиту освітяни Лубенщини оглянули школу. Директор Людмила Миколаївна Дудко ознайомила гостей з історією закладу, зі здобутками та планами на майбутнє.

Читати далі

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі

Додано 23.03.2018
Image Title

    20-22 березня 2018 року у м. Чернігів проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу».

  Полтавщину достойно представила юний екскурсовод зразкового літературного музею В. А. Симоненка при опорному закладі «Тарандинцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені В. А. Симоненка», учениця 11 класу Наталія Павленко. Вона виборола ІІ місце у номінації «Літературні (літературно-меморіальні) музеї» серед 17 учасників з усіх куточків України.

Читати далі

Вітаємо переможців 35 обласного зльоту юних краєзнавців!

Додано 23.03.2018
Image Title

    14-16 березня 2018 року для участі у 35 обласному зльоті юних краєзнавців, присвяченому 65 річниці туристично-краєзнавчого руху на Полтавщині, у Полтавському обласному центрі туризму і краєзнавства учнівської молоді зібралося більше 100 кращих вихованців краєзнавчих та туристських об’єднань із 17 районів, міст області та об’єднаних територіальних громад.

Читати далі

« 1 2 3 4 5 ... 90 91 »

Погода

Освітній веб-простір Лубенського районуКорисні посилання