Новини

Нова адреса сайту

Додано 16.10.2018

Читати далі

30 серпня відбулася серпнева конференція педагогічних працівників району

Додано 31.08.2018
Image Title

   30 серпня відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників району, де зібралися вчителі та директори шкіл, щоб підвести підсумки минулого навчального року та обговорити наступний, що вже наблизився впритул.У стінах рідної школи гостей вітав директор ОЗ «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступеня» Сергій Мисник, який нещодавно удостоївся високого звання Заслуженого вчителя України, з чим його щиро вітали виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, голова профспілкової організації голова Лубенської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Людмила Грицаєнко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Юлія Білокінь.

Читати далі

Талановиті дошкільнята Лубенщини

Додано 06.06.2018
Image Title

    5 червня 2018 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний фестиваль дитячої творчості «Сузір’я талановитих дошкільнят», у якому взяли участь вихованці Ісковецького закладу дошкільної освіти «Золота рибка».

Читати далі

Тренінгова сесія для практичних психологів

Додано 01.06.2018
Image Title

      З 30 березня по 31 травня в Полтавському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбулася тренінгова сесія для практичних психологів у рамках реалізації дослідно-експериментальної роботи регіонального рівня «Психологічний супровід індивідуальної освітньої траєкторії педагогічного працівника у післядипломній освіті», яку провели тренер Яна Валеріївна Сухенко, кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та особистісного розвитку ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, та координатор Віта Анатоліївна Маслова, доцент кафедри педагогічної майстерності Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського.

Читати далі

Фестиваль дитячої творчості

Додано 01.06.2018
Image Title

      31 червня 2018 року у рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей традиційно на Лубенщині проходить улюблений багатьма Фестиваль дитячої творчості «Казкове дитинство». Багаточисельні відвідувачі районного будинку культури не приховували захвату від безпосередніх і натхненних виступів вихованців закладів дошкільної освіти та творчих колективів району. А вони не втомлювалися демонструвати свої таланти.

Читати далі

ІІІ очна сесія для учителів початкових класів

Додано 24.05.2018
Image Title

      21 травня 2018 року учителі початкових класів Засульськоі сільської ради та Лубенського району у рамках проведення ІІІ очної сесії для учителів, які будуть працювати у 2018-2019 навчальному році за новим Державним стандартом початкової загальної освіти, побували у Полтавській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 37 та НВК №26 «Перші кроки».

Читати далі

«ВАМ ПРОСЛАВЛЯТЬ МАЙБУТНЄ Й СЬОГОДЕННЯ»: НА ЛУБЕНЩИНІ ВШАНУВАЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ ОБЛАСНИХ ТА ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСІВ ТА ЗМАГАНЬ

Додано 24.05.2018
Image Title

     Святом освітянських здобутків можна сміливо назвати традиційний захід із вшанування переможців найрізноманітніших олімпіад, конкурсів та змагань, який пройшов сьогодні, 23 травня. Прогресивну молодь, яка успішно захистила честь району у конкурсах обласного та всеукраїнського рівнів, їхніх батьків та педагогів, усіх тих, хто розвиває і примножує потенціал учнів сьогодні вшановували у великій залі районної ради.

Читати далі

Готуємося до ДПА

Додано 23.05.2018
Image Title

   22 травня 2018 року відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів математики, на якому було розглянуто питання завершення підготовки до державної підсумкової атестації з математики, результати участі шкіл району у Всеукраїнському та Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру», використання освітнього онлайн середовища Міксіке .

Читати далі

Стартувала третя очна сесія навчання учителів початкових класів

Додано 22.05.2018
Image Title

      У період із 17 по 20 травня 2018 року на базі ОЗ «Засульська ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» працювала друга очна сесія підвищення кваліфікації вчителів початкової школи Лубенського району та Засульської сільської ради, які навчатимуть учнів перших класів за новим Державним стандартом початкової загальної освіти у 2018/2019 навчальному році.

Читати далі

Змагалися кращі джури

Додано 07.05.2018
Image Title

     4-5 травня проходив районний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної спортивної гри «Сокіл» («Джура»). Завданням змагань було фізичне, соціальне, розумове виховання української молоді на основі козацьких морально-світоглядних цінностей, формування серед молоді засад здорового способу життя засобами туризму і спорту.

Читати далі

1 2 3 ... 90 91 »

Погода

Освітній веб-простір Лубенського районуКорисні посилання