Здоров’язберігаючі технології в початковій школі


Відповідно до плану роботи відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту 15 листопада 2016 року на базі Березотіцької ЗШ І-ІІІ ступенів відбулася «Творча майстерня вчителя» для вчителів початкових класів району «Упровадження здоров’язберігаючих технологій у навчально-виховний процес як шлях до успішного розвитку особистості та збереження її здоров’я».

Про актуальність здоров’язберігаючих технологій  учасникам творчої майстерні розповіли Світлана Григорівна Лісна, методист районного центру та Юлія Олександрівна Рак, директор Березотіцької школи.

Любов  Іванівна Третяк, заступник директора школи презентувала роботу  із запровадження в навчально-виховний процес школи здоров’язберігаючих технологій.

В практичній частині творчої майстерні були представлені:

-         Фрагмент заняття «Тваринний світ Індійського океану» (Карпенко Марина Анатоліївна, учитель 4 класу)

-         фрагмент уроку математики (Симончук Тетяна Петрівна, учитель 3 класу)

-         Майстер-класи вчителів початкової школи району «Використання елементів здоров’язберігаючих технологій  у навчально-виховному процесі» (Шелковнікова Т.І., (Литвяківська ЗШ І-ІІІ ступенів) Сіра Л.М., (Михнівська ЗШ І-ІІІ ступенів), Ластовецька І.В.,(Засульська гімназія), Довгаленко В.В.,(Оріхівська ЗШ І-ІІІ ступенів), Голуб Л.П. та Нечипоренко М.С. (Калайдинцівська ЗШ І-ІІІ ступенів).

-          Як навчати дітей здоровому способу життя? Як організувати учителя до впровадження здоров’язберігаючих технологій у навчальний процес? На ці питання й намагалися відповісти учасники творчої майстерні практично.

Підбиваючи підсумки роботи, присутні відзначили актуальність визначеної технології показали свою зацікавленість, готовність до впровадження проголошених ідей та виконання поставлених завдань, а також висловили подяку адміністрації та  педагогічному колективу Березотіцької ЗШ І-ІІІ ступенів за гостинність і результативний обмін досвідом із здоров’язберігаючої технології.

 

 

 

 

 

 

Погода

Освітній веб-простір Лубенського районуКорисні посилання