Заходи з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля


23 вересня поточного року делегація від Полтавської області у кількості 25 осіб взяла участь у заходах з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля. 

Її учасниками були і представники Лубенського району: Л.С.Гайдай, методист Лубенського районного  методичного центру; Л.Г.Погребняк, керівник Засульського ДНЗ «Колосок»; Т.І.Мартюк, керівник Калайдинцівського ДНЗ «Віночок»; К.П.Романюта, керівник Ісковецького ДНЗ «Золота рибка».

У рамках проведення свята для педагогів були представлені виставки-ярмарки дидактичних посібників освітянських видань, фотовиставки «Сучасний дитячий садок» та різного плану майстер-класи, зокрема з техніки «Пергамано», робота з конструктором «Лего» та інші. Завершились урочистості привітанням заступника Міністра освіти і науки України П.Хобзея, врученням почесних грамот на подяк Міністерства освіти і науки України та концертною програмою за участю вихованців гуртків Київського палацу дітей та юнацтва. Крім того, заступник Міністра освіти і науки України повідомив, що Указом Президента щорічне відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля буде перенесене з 27 на 30 вересня.

 

Погода

Освітній веб-простір Лубенського районуКорисні посилання