З яскравим дебютом!

23 вересня обласний оздоровчий дитячий центр „Маяк” (село Головач Полтавського району) зібрав близько півтори сотні педагогів – учасників 40 обласних змагань та семінару-практикуму з пішохідного туризму працівників освіти і науки Полтавщини. Вперше за останні 9 років у цих змаганнях взяла участь і команда Лубенського району, до складу якої увійшли працівники Литвяківської ЗШ І-ІІІ ст., Вовчицького ліцею та Пісківської ЗШ І-ІІ ст.

Нашим колегам довелося змагатися у конкурсній та спортивній програмах, які включали такі етапи: конкурс фотографій  у номінаціях: «На туристських стежках» та «Природа рідного краю»,  конкурс слайд-фільмів та відеофільмів,  конкурс «Туристська пісня», командні змагання на дистанції «Смуга перешкод» (зв’язки), особисто-командні змагання на дистанції «Смуга перешкод».

Результат здивував усіх присутніх, адже суперниками були 12 команд, які беруть участь у цих змаганнях щорічно (загалом, на змагання прибула 21 команда):

- в особистому заліку: серед жінок педагог-організатор Вовчицького ліцею Круглякова Світлана виборола ІІІ, заступник директора з навчально-виховної роботи Литвяківської ЗШ І-ІІІ ст. Шлапко Валентина – ІV, а учитель фізкультури Пісківської ЗШ І-ІІ ст. – ІХ місце (серед 33 учасниць); серед чоловіків: учитель фізкультури Вовчицького ліцею Ткачук Сергій посів V місце, учитель фізкультури Литвяківської ЗШ І-ІІІ ст. Іващенко Микола VII, директор Вовчицького ліцею Костюк Володимир – ІХ місце (серед 40 учасників);

- у командних змаганнях на дистанції «Смуга перешкод» (зв’язки):

1-а зв’язка Іващенко М.А. – Ткачук С.В. – 4 місце

2-а зв’язка Назаренко А.А. – Костюк В.В. – 9 місце

3-а зв’язка Шлапко В.О. – Круглякова С.А. – 13 місце (єдина жіноча зв’язка на змаганнях із 40 зв’язок, яка за результатами випередила 27 чоловічих). Вцілому у спортивні й програмі команда отримала ІІ місце;

- у конкурсній програмі:

1 - конкурс «Туристська пісня» (команду представляла Круглякова С.) – ІІ місце;

2 - конкурс «Відео-фільми» - IV місце (Шлапко В.О.);

3 – конкурс фотографій - IV місце (Іващенко М.А.).

Загалом за всю конкурсну програму  команда здобула ІІ місце!

Радість перемоги поділили зі спортсменами всі, хто сприяв тому, щоб команда мала можливість взяти участь у змаганнях: начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Білокінь Ю.М.; голова райкому профспілки працівників освіти і науки України Грицаєнко Л.І., директори загальноосвітніх навчальних закладів: Костюк Т.Л. (Литвяківської ЗШ І-ІІІ ст.), Костюк В.В. (Вовчицького ліцею) та Кобяк В.О. (Пісківської ЗШ І-ІІ ст.).

Вітаємо призерів і бажаємо завзяття, натхнення, подальших успіхів, не зупинятися на досягнутому та й надалі примножувати здобутки освітян Лубенщини!