Впровадження енергозберігаючих технологій у практику роботи ДНЗ


28 лютого 2017 року на базі Вовчицького дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» відбулося засідання Вовчицького методичного округу, на якому розглядалося питання «Впровадження енергозберігаючих технологій у практику роботи дошкільних навчальних закладів».

У роботі округу взяла участь методист Лубенського районного методичного центру Л.С.Гайдай, керівники дошкільних навчальних закладів

Керівник округу, завідувач Вовчицького дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» Л.М. Шапошник презентувала роботу дошкільного навчального закладу з даного питання.

Вихователь Вовчицького дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» М.М.Білан провела комплексне заняття у старшій групі: «Будеш уважним і бережливим, станеш багатим, веселим, щасливим».

Майстер-клас «Нове життя старих речей» провела завідувач Вовчицького дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» Л.М. Шапошник.

Учасники засідання переглянули презентації роботи Хорошківського та Снітинського дошкільних навчальних закладів з даного питання.

Тренінг «Значення сонячної енергії для живих організмів» провела завідувач Березотіцького дошкільного навчального закладу «Берізка» С.А. Даниленко.

Методист ЛРМЦ Гайдай Л.С. здійснила методичний супровід щодо навчання дітей бережному ставленню до навколишнього середовища. Вона наголосила, що дуже важливо вже в ранньому віці закласти основи свідомого відношення до питання енергозбереження, знати середовище свого існування, співчувати, розуміти і діяти так, щоб не зашкодити нічому і нікому в царстві природи, берегти і збагачувати її.

Керівники переглянули відеоролик із енергозбереження:«Бережіть електроенергію, не паліть гроші дарма». Для завідувачів був проведений тренінг «Нехай земля квітує всюди – природу збережімо, люди!»

На завершення роботи психолог Вовчицького ліцею І.М. Морозенко провела тренінгове заняття: «Психологічна підготовка до проведення семінарів».

Засідання пройшло у теплій, доброзичливій атмосфері, усі учасники почерпнули для себе багато нового, мали багато вражень.

 

 

Погода

Освітній веб-простір Лубенського районуКорисні посилання