Вклонилися низько учительській долі


Невтомну працю, професіоналізм, наполегливість і відповідальність освітян Лубенщини вшанували сьогодні під час районних урочистостей з нагоди Дня працівників освіти. Щоразу, коли педагоги збираються разом, районний будинок культури наповнюється неабиякою аурою теплоти і сердечності. Відтак, є нагода вкотре пересвідчитись у тому, що вчитель – не лише професія, а скоріше покликання і доля. Випадкових людей в освітянській галузі не трапляється, адже потрібно мати неабиякий дар і виняткові душевні якості, аби навчити, виховати, сформувати особистість.

З особливими словами вдячності до колег звернулася начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юлія Білокінь, котра говорила про важливість не лише навчання, але й виховання підростаючого покоління. За словами очільниці районного відділу освіти, над створенням для дітей комфортних умов у школах дбають директори, учителі, водії автобусів, працівники їдалень, бібліотекарі, медпрацівники, техпрацівники. З особливою вдячністю за тісну і плідну співпрацю Юлія Білокінь звернулася до сільських голів, які небайдужі до освітянської галузі. Завершуючи вітальний виступ, Юлія Білокінь вручила грамоти Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації працівникам навчальних закладів.

Щирі слова привітань звучали на адресу тих, хто дарує знання, від голови райдержадміністрації Тетяни Качаненко, яка висловила переконання, що ця професія вимагає самопожертви та відданості. Лубенські освітяни – компетентні фахівці, у яких вчаться, до яких прислухаються, у яких вірять. Тетяна Качаненко висловила щиру вдячність усім педагогам району, котрі попри складнощі, свою роботу виконують з великою відповідальністю. За  сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в галузі освіти району та з нагоди Дня працівників освіти очільниця району нагородила окремих освітян Почесними грамотами облдержадміністрації. Грамотами районної державної адміністрації нагороджено Аллу Загинайло, Любов Третяк, Сергія Манойленка, Віктора Бубиря, Лідію Шудрик, Миколу Крутія, Вадима Павленка, Світлану Круглякову.

З найкращими словами вітань до освітян Лубенщини звернувся голова районної ради Григорій Угляниця, вручивши обласні та районні відзнаки. Святкові поздоровлення для колег надсилала голова Лубенської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Людмила Грицаєнко.

З-поміж присутніх у залі педагогів виокремили молодих учителів, які у 2016 році розпочали освітянську діяльність у школах району, вітали ветеранів галузі. Концертну програму для педагогів підготували лубенські артисти, а серед них – вихованці шкіл району, котрі єднали учительські душі своїми талановитими виступами. 

За матеріалами сайту Лубенської РДА

 

 

 

 

Погода

Освітній веб-простір Лубенського районуКорисні посилання