Виїзний семінар учителів математики шкіл Лубенського району


25 жовтня 2016 року Полтавська гімназія №33 гостинно приймала учасників семінару вчителів математики Лубенського району. Освітяни Полтави щедро ділилися досвідом із колегами Лубенщини з теми «Сучасні підходи до викладання математики».

Презентувала роботу шкільного методичного об’єднання учителів математики, фізики, інформатики «МІФ» заступник директора гімназії Митропольцева Тамара Федорівна.

Досвідом упровадження в роботу унікальної платформи професійного зростання для вчительства України EdCamp Ukraine поділилася Кривко Наталія Валеріївна, яка була учасником національної (не)конференції EdCamp.
У ході семінару майстер-класи провели: Юшкова Вікторія Віталіївна, переможець конкурсу «Учитель року-2016», «Комбінування педагогічних технологій з метою реалізації компетентнісного підходу на уроках математики» та учитель фізики Юдіна Наталія Вікторівна «Самоосвітня діяльність учителя з використанням сучасних засобів навчання».

Неабиякий інтерес в учасників семінару викликало практичне заняття з розв’язування олімпіадних задач із математики, яке провів Погорєлов Володимир Миколайович.
Учителів зацікавило заняття з кокології практичного психолога Черниченко Оксани Володимирівни.
Математики Лубенщини побували і в Полтавській ЗШ № 30, де Заїка Любов Василівна, заступник директора з НВР та Круглик Любов Олексіївна, учитель математики, разом з учнями провели екскурсію у кімнаті-музеї М.В.Остроградського.

Семінар пройшов на високому рівні, що й було відзначено учасниками семінару під час обговорення.
Завершився семінар оглядовою екскурсією по м. Полтаві.
Особливу подяку учителі висловлюють депутату обласної ради Ляшку Р.В. та голові Лубенської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Л.І. Грицаєнко за надану спонсорську допомогу. <div>
</div><div style="text-align: center;"></div>

Погода

Освітній веб-простір Лубенського районуКорисні посилання