«Веселка-2017»


Відбувся щорічний районний огляд-конкурс художньої самодіяльності «Веселка-2017». Організатори заходу ставили за мету виявити і підтримати талановитих дітей та колективи. Масовість заходу склала близько 240 чоловік. Конкурсанти художньої самодіяльності змагалися у вокальному, хореографічному, інструментальному, оригінальному жанрах та декламаторськомумистецтві, вражаючи присутніх сценічною культурою та оригінальністю творчої манери, технікою та емоційністю виконання, силою і сценічною виразністю голосу.

Журі, а це викладачі музичної школи, були приємно вражені зовнішнім виглядом виконавців, розмаїттям костюмів, оригінальністю задумів та артистизмом юних дарувань. Під час оцінювання конкурсантів надавалася відповідна фахова допомога.

У огляді взяли участь 18 загальноосвітніх навчальних закладів Лубенського району. Відповідно до вікової категорії було представлено 39 номерів художньої самодіяльності. З них: вокального жанру-22, хореографічного жанру-9, інструментального жанру-3, вокально-інструментального жанру -1, оригінального жанру - 1, малих театральних форм - 3.

Юні таланти захоплювали глядачів майстерним виконанням номерів, змінюючи один одного.

Керівниками гуртків Лубенського районного центру дитячої та юнацької творчості на огляд-конкурс було підготовлено 19 номерів художньої самодіяльності у всіх жанрах. Свою виконавську майстерність та високі результати показали: ансамбль ложкарів на базі Засульської гімназії (керівник Тесленко Ю.О.), ансамбль «Калинонька» (керівник Чубенко А.І.) на базі Засульської гімназії, танцювальний колектив «Грація» (керівник Жмак Я.В) на базі Оіхівської ЗШ І-ІІІ ступенів, танцювальний колектив «Водограй» (керівник Ситник С.П.) на базі Н.Оіхівської ЗШ І-ІІІ ступенів , вихованка вокального гуртка (керівник Перевозна Т.М.) на базі Литвяківської ЗШ І-ІІІ ступенів. Приємно вразив новостворений, ще зовсім юний, ансамбль ложкарів (керівник Крикливець Н.М.) на базі Н.Оіхівської ЗШ І-ІІІ ступенів.

Декламаторське мистецтво, представили Рева Владислав та Шуть Юлія, учні Калайдинцівської ЗШ І-ІІІ ступенів, які стали переможцями в декламаторському жанрі. Сценічна виразність голосу, темп декламації, міміка та жестикуляція, артикуляція, вміння тримати паузу заворожила глядачів, особливо під час виступу Юлії.

Фаворитом в хореографічному жанрі став зразковий танцювальний колектив «Паняночка» Засульської гімназії. Бальною хореографією милували око глядачів Морозенко Софія та Добжанський Ігор, учні Вовчицького ліцею. Запальну латину подарували Петрусь Діана та її партер, учні Войнихівської ЗШ І-ІІІ ступенів.

На розсуд журі у вокальному жанрі ( ансамблі, тріо, дуети, солісти) був представлений репертуар естрадного та фольклорного жанру. Оцінювалась вокальна та сценічна культура, артистичність, емоційність виконання, оригінальність творчої манери, зовнішній вигляд виконавців. Першість у вокалі здобули: Білик Анастасія, учениця Духівської ЗШ І-ІІІ ступенів , Сень Валерія з Мацківської ЗШ І-ІІІ ступенів.

Глядачі мали змогу переконатися в тому, що сільська молодь творча, талановита і обдарована та потребує подальшої підтримки. На конкурсі були присутні директори шкіл та голови сільських рад.

За рішенням компетентного журі підведені підсумки огляду-конкурсу, визначені 10 кращих номерів.

Переможці будуть нагороджені подяками, грамотами відділу освіти молоді і спорту Лубенської райдержадміністрації та представлятимуть Лубенський район на ІІ (зональному) етапі обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності серед учнів загальноосвітніх та вихованців позашкільних навчальних закладів «Веселка».

 

 

 

 

Погода

Освітній веб-простір Лубенського районуКорисні посилання