У Вовчицькому ДНЗ «Дзвіночок» відкрито третю групу


Урочисте відкриття додаткової третьої групи у Вовчицькому дитсадку стало справді радісною неповторною подією для дітей і для дорослих. Місцевий дитсадок нині відвідує понад п’ятдесят діток з Вовчицької й Тишківської сільських рад, 15 – у черзі. Відтак, облаштування додаткової групи дасть змогу забезпечити потребу усіх бажаючих у дошкільній освіті, тим більше, що на найближчі роки є стабільна тенденція до збільшення кількості вихованців.

У наступному навчальному році, як повідомила завідувач Вовчицьким ДНЗ Лариса Шапошник, до першого класу піде двадцять троє вихованців садочка. Ця подія є позитивним прикладом того, що мережу слід змінювати залежно від демографічної ситуації.

Відрадно, що ініціатива відносно відкриття третьої групи йшла від батьків, які разом із працівниками закладу долучилися до облаштування групи. Для того, аби діти мали змогу відвідувати садок, було зроблено чимало. Не обійшлося без фінансової допомоги з районного бюджету, бюджетів сільських рад. 15 тис.грн. районних коштів використано на придбання матеріалів для проведення поточного ремонту, 30 тис.грн. виділено з бюджету Вовчицької сільської ради, 10 тис.грн. – із бюджету Тишківської сільської ради.

Нових повноправних мешканців дитсадка та їх батьків з радісною подією привітали голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко, заступник голови райдержадміністрації Ігор Нестеренко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юлія Білокінь, сільський голова Вовчицької сільської ради Ольга Козловська, сільський голова Тишківської сільської ради Василь Шапаренко, які завітали не з порожніми руками, а з гостинцями, чим викликали неабияке захоплення у вихованців.

Урочисту частину заходу розпочала завідувач ДНЗ «Дзвіночок» Лариса Шапошник, надавши слово для привітання присутнім гостям.

Голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко побажала діткам з радістю навчатися новому, а дорослі подбають про те, аби діти у дитсадку почувалися затишно й комфортно.

Приємним продовженням свята став концерт, під час якого вихованці закладу показали, як проходить дитинство у їхньому дитсадку.

За матеріалами офіційного сайту Лубенської РДА

 

 

 

 

Погода

Освітній веб-простір Лубенського районуКорисні посилання