Семінар-практикум працівників психологічної служби


13 грудня 2016 року пройшов семінар-практикум для працівників психологічної служби загальноосвітніх навчальних закладів Лубенського району з теми: «Психологічний супровід учнів 4 класу при переході до навчання у середню школу».

Практичний психолог Березотіцької ЗШ І-ІІІ ступенів Журбенко Ольга Олександрівна презентувала присутнім посібник «Наступність навчання при переході з початкової ланки освіти до середньої. Психологічний супровід учнів 4 класу» та провела цікаве заняття з елементами тренінгу для підвищення рівня готовності дітей до навчання в середній школі «Залюбки у  5 клас».

Змістовну презентацію з теми: «Циклограма  роботи практичного психолога при переході учнів із молодшої до середньої школи» для учасників підготувала практичний психолог Калайдинцівської ЗШ І-ІІІ ступенів Бурега Ірина Олексіївна.

З метою допомоги батькам в усвідомленні змін у навчальній діяльності дитини практичний психолог Вищебулатецької ЗШ І-ІІІ ступенів Єремієвська Людмила Миколаївна провела заняття з елементами тренінгу «Готуємось до переходу дитини в 5 клас».

Практичний психолог Вовчицького ліцею Морозенко Ірина Миколаївна, поділилася досвідом щодо використання арт-терапевтичних методів у роботі з дітьми,  провівши майстер-клас по виготовленню вітальної  листівки.  

Учасники семінару не тільки збагатилися новими знаннями, а й отримали позитивні емоції та гарний настрій.

 

 

Погода

Освітній веб-простір Лубенського районуКорисні посилання