Семінар інформатиків Лубенського району


  Пріоритетним напрямком освітньої системи України, що підтверджено державними законами та нормативними документами, є доступ до якісної освіти. Тому інформатика, як ніяка інша навчальна дисципліна, є одним із головних інструментів досягнення цієї мети.

      16 листопада 2017 року у малій актовій залі районної державної адміністрації відбувся семінар вчителів інформатиків, на якому були розглянуті ключові питання, що стосуються навчально-виховного процесу в школі. Методист районного методичного центру Яловець В.Ю. закцентувала увагу присутніх на головних змінах – орієнтація на результат навчання, а не на зміст, впровадження компетентнісного підходу та наскрізних змістових ліній, проаналізувала результати ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій .

        Керівник районного методичного об’єднання вчителів інформатики, вчитель опорного закладу «Калайдинцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Ф.Д.Рубцова»  Десятник Т.В. детально розповіла про нову програму з інформатики для 10-11 класів на 2018-2019 навчальний рік, ширше познайомила з різноманітними предметними конкурсами, звернула увагу на появу електронного підручника колективу авторів на чолі із Завадським О.І., запропонувала провести практичний семінар по створенню блогів та веб-сайтів.

 

    Вчитель інформатики Ісківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Демидчик А.М. поділилася своїм  досвідом використання електронних освітніх ресурсів в процесі викладання інформатики, фізики та математики. Усі учасники семінару взяли для себе корисну інформацію для використання її у подальшій роботі.

Погода

Освітній веб-простір Лубенського районуКорисні посилання