Методичне об’єднання вчителів математики


29 березня 2017 року відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів математики, на якому розглядалися питання:

  1. Інструктивно - методичні рекомендації щодо проведення ДПА з математики в 9 класі 2016 – 2017 навчального року.
  2. Від творчого вчителя – до компетентного учня: майстер – клас Самілика Ю.О., учителя математики Хорошківської ЗШ І-ІІІ ступенів.
  3. Конкурсний відбір проектів підручників з математики для 9 класу.
  4. Інформація щодо PISA – 2018.
  5. Різне.

    Методист Яловець В.Ю. надала учасникам засідання методичні рекомендації щодо проведення ДПА з математики в 9 класі 2016 – 2017 навчального року . Відбувся майстер – клас Самілика Ю.О., учителя математики Хорошківської ЗШ І-ІІІ ступенів із теми «Означення синуса, косинуса, тангенса кутів від 00 до 1800».Учителі математики ознайомилися з новинами з курсової підготовки.

   Учитель – методист Ісківської ЗШ І-ІІІ ступенів Левішко Н.І. ґрунтовно проаналізувала проекти підручників з алгебри та геометрії для 9 класу, розміщені у Репозитарії. До обговорення активно долучилися всі присутні колеги.

  Із цікавістю вчителі математики прослухали інформацію про міжнародне дослідження якості освіти PISA – 2018, яке відбудеться серед 15-річних учнів у травні 2017 року.

Погода

Освітній веб-простір Лубенського районуКорисні посилання