Кожен постраждалий має право на допомогу!


16 лютого 2017 року відбулося тренінгове засідання мультидисциплінарної робочої групи райдержадміністрації з питань протидії торгівлі людьми із залученням структурних підрозділів (відповідно до Порядку взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми).

Координацію роботи з даного питання покладено на відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації. В ході засідання зверталася увага на взаємодію структурних підрозділів адміністрації, інших установ і організацій щодо здійснення заходів у сфері протидії торгівлі людьми. Учасники заходу отримали друковану продукцію, ознайомилися з відеоматеріалами з даної проблеми, переглянули тематичну презентацію, працювали в малих групах, залучались до анкетування.

В роботі тренінгу та обговоренні питань, пов’язаних з протидією торгівлі людьми, взяли участь начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Лубенської районної державної адміністрації Ю. М. Білокінь, головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Н. І. Дзина Н. І., методист районного методичного центру І. В. Захарченко, члени робочої групи.

Засідання мультидисциплінарної робочої групи проведене за сприяння Міжнародної організації з міграції, благодійної організації «Світло надії» міста Полтави.

 

 

Погода

Освітній веб-простір Лубенського районуКорисні посилання