Джерело творчості


Підведено підсумки завершального етапу Всеукраїнського  конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості».  Креативні  і талановиті педагоги зі всієї України змагалися за звання кращих. Позашкільну освіту Лубенщини успішно представила  керівник гуртка  Лубенського РЦДЮТ  П’яташ Валентина Суфімівна, презентувавши свої досягнення у номінації «Наукове відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства» (секція «Фольклористика») дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти й виборовши почесне ІІ місце.

Усім відомо: педагогами не стають, ними народжуються. Хоча, звичайно, педагог – це не тільки Божий дар, а й дуже відповідальна та наполеглива творча праця і серце, віддане дітям. Особливо, коли ти педагог позашкільного закладу. Адже у позашкіллі можуть працювати тільки творчі, неординарні, яскраві особистості, справжні професіонали, покликання яких – плекати і розвивати творчу особистість, учити дітей по-праведному жити, любити свою землю, не бути манкуртами, плекати в душі добро й людяність. Саме такою є наша колега.

Творчий  ужинок керівника  досить вагомий. Для своїх вихованців вона є взірцем в усьому. У ставленні  до праці та професії,  любові до свого рідного, українського, людей та життя. Валентина Суфімівна  – першокласний педагог, головний принцип діяльності якої  можна проілюструвати словами Конфуція: «Завдання вчителя — відкривати нову перспективу роздумам учня». ЇЇ вихованці є неодноразовими учасниками і переможцями районних, обласних, всеукраїнських заходів, а сама вона ніколи не зупиняється на досягнутому, підкорюючи все нові й нові професійні вершини.

Вітаємо  Валентину Суфімівну з вагомими результатами  та бажаємо подальших творчих успіхів на освітянській ниві, натхнення, реалізації нових проектів, міцного здоров’я, особистого щастя! Хай Конкурс розкриє перед Вами нові обрії та можливості!

 

Погода

Освітній веб-простір Лубенського районуКорисні посилання