Новини

Змагання з баскетболу

Додано 26.12.2017
Image Title

     Проведені фінальні змагання районної Спартакіади школярів з баскетболу серед команд Лубенського району та Засульської сільської ради.

   15 грудня у спортивному залі опорного закладу «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» відбулися змагання з баскетболу серед юнаків 2001-2002 років народження.

Читати далі

Вітаємо учасницю обласного конкурсу «Учитель року -2018»

Додано 26.12.2017

       22 грудня 2017 року відбувся відбірковий етап другого (обласного) туру конкурсу «Учитель року - 2018». Він складався із двох частин: перша частина – представлення конкурсантом власного досвіду та відповіді на запитання від членів журі щодо теми його досвіду. Друга частина – тестування з фаху та методики викладання відповідного навчального предмету.

Читати далі

Конкурс читців поезії Василя Симоненка

Додано 12.12.2017
Image Title

    8 грудня 2017 року у залі Лубенської музичної школи відбувся міськрайонний конкурс читців поезії Василя Симоненка та про Василя Симоненка. Учні Вовчицького ліцею, Ісківської, Новооріхівської, Тарандинцівської ЗШ І-ІІІ ступенів, опорного закладу «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» взяли участь у конкурсі.

Читати далі

В рамках обміну досвідом

Додано 11.12.2017
Image Title

    З метою ознайомлення з передовим педагогічним досвідом вчителів предмету «Захист Вітчизни» Зіньківського району, з матеріальною базою військово-патріотичного та фізичного виховання в ОЗ «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1» 8 грудня відбулася зустріч освітян Лубенського району і Засульської сільської ради з колегами опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1».

Читати далі

Використання загадок для формування різних типів мислення у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку

Додано 08.12.2017
Image Title

     7 грудня 2017 року на базі опорного закладу «Калайдинцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ф.Д.Рубцова» проведено тренінг «Використання загадок для формування різних типів мислення у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку» для вчителів початкових класів та вихователів закладів дошкільної освіти за участю Токаренко Н.М., методиста кафедри педагогічної майстерності Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського.

Читати далі

Змагання з настільного тенісу

Додано 07.12.2017
Image Title

              Відбулися змагання районної Спартакіади школярів з настільного тенісу.  6 грудня Вовчицький ліцей приймав учасників зональних змагань Лубенського району та Засульської сільської ради.

Читати далі

Мала академія наук

Додано 07.12.2017
Image Title

      02 грудня на базі опорного закладу «Засульська ЗОШ І-ІІІ ст..-гімназія» був проведений І районний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Лубенського районного наукового товариства Малої академії наук України. У конкурсі-захисті взяли участь 25 учнівських робіт із 9 навчальних закладів Лубенського району.

Читати далі

Практичне заняття працівників психологічної служби

Додано 06.12.2017
Image Title

   5 грудня відбулося практичне заняття працівників психологічної служби Лубенського району та Засульської сільської ради, на якому практичний психолог Засульського ДНЗ Карпенко Ю. В. поділилася знаннями, здобутими під час регіонального тренінгу по темі «Роль казки в психокорекції та соціальній терапії». Практичний психолог Ісківської ЗШ І-ІІІ ступенів Марченко О.О. провела тренінг за темою «Медіаграмотність. Інформування і пропаганда».

Читати далі

Екологічне виховання дітей дошкільного віку

Додано 04.12.2017
Image Title

    1 грудня 2017 року на базі Новооріхівського дошкільного навчального закладу «Вогник» проведено районний семінар для керівників закладів дошкільної освіти з теми «Екологічне виховання дітей дошкільного віку».

Читати далі

Нова українська школа. Зустріч першопрохідців

Додано 01.12.2017
Image Title

         29 листопада 2017 року у Лубенській загальноосвітній школі №4 відбувся черговий семінар-тренінг для учителів початкових класів пілотних шкіл району та міста, який провели завідуюча відділом дошкільної, початкової та спеціальної освіти, методист із початкової освіти Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти М.В. Остроградського М.П. Криливець та завідуюча кафедрою методики експериментальної освіти О.О.Буйдіна.

Читати далі

« 1 2 3 4 5 ... 86 87 »

Погода

Освітній веб-простір Лубенського районуКорисні посилання